DOHRÁNO!

Herní a historické podcasty

Jedenáctý díl není věnovaný žádné hře. Představujeme v něm naše oblíbené herní a historické podcasty:

Herní podcasty

Dice Tower News https://itunes.apple.com/us/podcast/dice-tower-news/id546392540?mt=2

Rolling dice & taking names https://itunes.apple.com/us/podcast/rolling-dice-taking-names-gaming-podcast/id676866176?l=cs&mt=2

Brawling brothers https://itunes.apple.com/us/podcast/brawling-brothers-boardgaming-podcast/id984213375?l=cs&mt=2s

Three Moves Ahead https://itunes.apple.com/us/podcast/three-moves-ahead/id307176617?mt=2

Historické herní podcasty

Wild Weasel https://itunes.apple.com/us/podcast/wild-weasel/id1084588727?mt=2

Seven questions https://itunes.apple.com/us/podcast/seven-questions/id1082898277?l=cs&mt=2

Wargames To Go https://itunes.apple.com/us/podcast/wargames-to-go/id719320373?mt=2

Guns, Dice, Butter https://itunes.apple.com/us/podcast/guns-dice-butter/id514868355?mt=2

I've Been Diced https://itunes.apple.com/us/podcast/ive-been-diced/id350411278?mt=2

Historické podcasty

Příběhy 20. století https://itunes.apple.com/us/podcast/p%C5%99%C3%ADb%C4%9Bhy-20-stolet%C3%AD/id363365186?mt=2

The History of Rome https://itunes.apple.com/us/podcast/the-history-of-rome/id261654474?l=cs&mt=2

History on Fire https://itunes.apple.com/us/podcast/history-on-fire/id1038514498?mt=2

Revolutions https://itunes.apple.com/us/podcast/revolutions/id703889772?l=cs&mt=2

Dan Carlin's Hardcore History https://itunes.apple.com/us/podcast/dan-carlins-hardcore-history/id173001861?mt=2